Nr wzoru: 178265

Puzderko złote na zdjęcie w kształcie serca

  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • 1 565,00 zł / szt. 1 750,00 zł
  • szt.

Opis produktu

Chciałbyś podarować komuś coś tak wyjątkowego, jak wyjątkowa jest dla Ciebie ta właśnie osoba? Nie chcesz pójść na łatwiznę, ani wypaść banalnie? Złota zawieszka puzderko jest tym czego z pewnością szukasz. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Niepowtarzalne złote puzderko może służyć nie tylko jako zawieszona na łańcuszku biżuteria - z pewnością przyjmie ono wartość bardziej osobliwą i sentymentalną. W jego wnętrzu bowiem można skryć maleńki sekret w postaci zdjęcia kogoś nam bliskiego. Tego typu zawieszka noszona na sercu nie może być przejawem obojętności względem tej konkretnej osoby. Pomaga radzić sobie z tęsknotą, rozłąką i żalem, kiedy np. ukochane wnuki mieszkają gdzieś bardzo daleko. Może być również pamiątką po kimś bliskim, kogo nie ma już wśród nas. A co jeśli zakochujmy się bez pamięci i nie chcemy rozstawać się z drugą osobą na krok? Dzięki złotemu puzderku zawieszce jest to niemalże możliwe. Mimo niewielkich rozmiarów, moc tego sekretnika jest więc niezwykła. Niektórzy wierzą nawet, że z uwagi na osobę, która go podarowała, pełni on rolę swego rodzaju amuletu, przynosi szczęście i należy go nosić zawsze przy sobie.

Kształt naszego puzderka nie jest przypadkowy. Serce symbolizuje szczere i silne uczucia, a to przecież chcemy ofiarować bliskiej nam osobie. Złota zawieszka w tym kształcie nie raz przypomni obdarowanemu jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu i jak wielkie ma to dla nas znaczenie. Takiego upominku nie wręczamy przecież osobom, które pojawiły się w naszym życiu przypadkowo.

Nasze puzderko wykonane jest z certyfikowanego złota. Wręczając komuś taki przedmiot możemy mieć pewność, że stanowi on wartość również ze względu na drogocenny kruszec, z którego powstał. Niezależnie od trendów modowych, złoto zawsze zawsze się obroni, stanowiąc wartość samą w sobie. Doskonale sprawdzi się też w zestawieniu z niejedną stylizacją, zarówno codzienną, jak i bardziej wyszukaną. Taka inwestycja zdecydowanie się opłaca.

 

Złote puzderko zawieszka - wyjątkowy prezent

Złota zawieszka puzderko wykonana została z dbałością o każdy szczegół a solidne ogniwo (mimo niepozornego wyglądu) daje pewność, że nasz sekretnik jest dobrze zabezpieczony przed nagłym i niepożądanym zerwaniem z łańcuszka. Taki prezent może mieć też uniwersalne zastosowanie - jeśli Ty lub obdarowana przez Ciebie osoba nie jesteście zwolennikami łańcuszków noszonych na szyi, złote puzderko śmiało można wpiąć w bransoletkę na nadgarstku lub nawet kostce u nogi.

Przekonaj się, że złote puzderko to upominek ponadczasowy i oryginalny. Zapoznaj się z opiniami na temat jakości naszych produktów i dziel się tą jakością z innymi. Mimo zastosowania cennego kruszcu (złoto próby 585), cena zawieszki została wyważona w taki sposób, aby była dostępna na każdą kieszeń.Kod kreskowy: 000099571
Waga: 4,26 g
Surowiec: Zloto
Próba: 585
Wysokość: 25 mm
Szerokość: 20 mm
Kamień: Bez kamienia