Nr wzoru: 177999

Srebrna bransoletka z zawieszkami Hope

  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • 129,00 zł / szt.
  • szt.

Opis produktu

Wyjątkowa biżuteria srebrna z kolekcji Lucente, która nawiązuje do motywów, takich jak:
  • Nadzieja
  • Kreatywność
  • Wiara

Wizerunek aniołka jest często wykorzystywany w sztuce, także jubilerskiej. Motyw anielskości nawiązuje do spokoju, bezpieczeństwa i troski. Podarowanie srebrnej bransoletki z zawieszkami, które przedstawiają wizerunek anioła, jest wyrazem ciepłych uczuć i życzenia pomyślności.


Złocona srebrna bransoletka z zawieszkami jest wykonana ze srebra wysokiej próby 925, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia i utlenianie. Bransoletka Hope jest lekka i bardzo wygodna. Sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki, której chcemy podarować wyjątkowy prezent. Srebrna biżuteria, zwłaszcza srebrna bransoletka z zawieszkami jest bardzo popularna wśród kobiet w każdym wieku. Dzięki uniwersalności, nadaje się do codziennego noszenia i dobrze komponuje się ze strojem wizytowym.


Linia biżuterii Lucente prosto z Włoch


Kolekcja Lucente jest inspirowana włoską architekturą, która w dużej mierze składa się z motywów religijnych, dlatego srebrne bransoletki nawiązują do boskiej troski i opieki. Bransoletka z zawieszkami Hope to srebrna biżuteria, która pięknie wygląda, a do tego ma za zadanie przekazywać pozytywną energię osobie, która ją nosi. Złocone kulki, umieszczone na bransoletce nadają nowoczesnego charakteru i wpisują się w aktualne trendy panujące w branży jubilerskiej.Do kompletu polecamy srebrny naszyjnik z zawieszkami Hope
Kod kreskowy: 000099305
Waga: 3,30 g
Surowiec: Srebro
Próba: 925
Wysokość: 10 mm
Szerokość: 10 mm
Kamień: Cyrkonia