Nr wzoru: 180278

Srebrny naszyjnik z błękitną masą perłową La Perla

  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
  • 376,00 zł / szt.
  • szt.

Opis produktu

Naszyjniki z masą perłową są chętnie kupowane przez dorosłe kobiety, które lubią elegancką i niebanalną biżuterię. Cenny materiał, jakim jest masa perłowa, stosuje się do produkcji wyrobów ze srebra oraz złota. Najczęściej jest dodatkiem do srebrnych naszyjników lub srebrnych pierścionków. Dlaczego masa perłowa jest taka wyjątkowa?


  • Ponadczasowa - szczyt popularności masy perłowej przypada na XVII wiek. Od tego czasu na stałe wpisała się jako element ozdobny w jubilerstwie. 

  • Lekka - srebrny naszyjnik z błękitną masą perłową waży zaledwie 11g! 

  • Elegancka - wyróżnia się oryginalnym wykończeniem ze srebra. Srebrny motyw na masie perłowej jest elegancki, ale jednocześnie nadaje się do codziennych stylizacji. To lubiane przez miłośniczki biżuterii połączenie stylu, klasy i wygody.


Błękitna i niebieskawa masa perłowa są najbardziej pożądane na rynku biżuterii srebrnej. Wyjątkowy srebrny naszyjnik z błękitną masą perłową przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobrej jakości biżuterię.

Wysoka jakość kolekcji Lucente

W Tessoria dbamy o jakość biżuterii, która do was trafia, dlatego współpracujemy z dostawcami, którzy produkują wyroby jedynie z wysokiej jakości srebra, czyli próby 925. Linia La Perla stawia na tzw. italian glow, czyli włoską subtelność i elegancję. Srebrny naszyjnik z błękitną masą perłową to biżuteria obok której nikt nie przejdzie obojętnie!


Kod kreskowy: 000101573
Waga: 11,00 g
Surowiec: Srebro
Próba: 925
Kamień: Masa perłowa