Biżuteria a znaki zodiaku

04-03-2020

 Dobieranie biżuterii pod znak zodiaku nie tylko może przynieść szczęście, ale jest również coraz to modniejszym zabiegiem. Dzięki niemu nasz ubiór będzie więcej mówić o nas samych oraz wyszczególni niektóre cechy osobowości. Wybierając odpowiednie kamienie, można pozytywnie wpłynąć na nastawienie i samopoczucie. Co na ten temat mówią nam gwiazdy?

Wodnik (20.01–20.02)

Wodniki to osoby o takich cechach jak tajemniczość i niezależność, ale również kreatywność i swoboda. Czują się wolni i nie boją się łamania zasad i konwenansów. Te cechy mają odzwierciedlenie w ich stylu. Mogą z łatwością nosić sprzeczne kolory i będzie fantastycznie w nich wyglądać!

Wodniki powinny bawić się dodatkami oraz barwami. Dobra dla nich będzie biżuteria srebrna i żółto-złota, a także połączenie różnych zawieszek. Idealne będą również wielobarwne kamienie takie jak sokole oko, bursztyn czy ametyst.

Ryby (21.02–20.03)

Ryby są obdarzone wielkim sercem i przekładają życie duchowe nad życiem materialnym. Nie potrzebują niczego w zamian, żeby zrobić coś dobrego. Poza tym są prawdziwymi marzycielami i romantykami. Biżuteria, jaką wybierają, powinna być delikatna i subtelna. Ich emocjonalna podejście do życia podkreślą drobne złote i srebrne naszyjniki, a także takie kamienie jak agat, ametyst czy bawole oko.

Baran (21.03.–19.04)

Barany cechują się dużą pewnością siebie i determinacją. Uwielbiają wyzwania i lubią głośno wyrażać swoją opinię. Mają silną i indywidualistyczną osobowość. Są odważni i ambitni. Taki też powinien być ich styl.

Barany, podobnie jak wodniki, nie boją się łamania zasad i łączenia ze sobą z pozoru sprzecznych kolorów. Osoby spod tego znaku powinny wybierać odważniejszą biżuterię. Dobrze sprawdzi się mieszanie różnych trendów i kolorów. Idealne będą pasować srebrne i złote pierścienie oraz przeróżne naszyjniki.

Byk (20.04–20.05)

Osoby spod znaku byka charakteryzują się swoją ambicją oraz wysokim intelektem. Kierują się częściej racjonalnością. Są wierne i oddane. Wybierają raczej prostotę i minimalizm. Taki jest właśnie ich styl.

Dobrze czują się w zwykłej koszulce i jeansach. Powinny wybierać wyselekcjonowaną i praktyczną biżuterię. Prosty pierścionek z dobrze dobranym złotym czy srebrnym łańcuszkiem to coś, co zdecydowanie podkreśla temperament osób spod znaku byka. 

Bliźnięta (21.05–21.06)

Bliźnięta to osoby, które są bardzo otwarte na świat i towarzyskie. Trudno powiedzieć, czy mają więcej zainteresowań, czy przyjaciół. Potrafią wykonywać kilka rzeczy jednocześnie. Ich styl powinien odzwierciedlać ich żywą osobowość. Z tego powodu powinny wybierać odważną i nietuzinkową biżuterię.

Dobrym kolorem będą żółte i kolorowe dodatki. Sprawdzą się tutaj kamienie szlachetne takie jak ametystowy wisiorek na szyi czy pierścionek z agatem.

Rak (22.06–22.07)

Osoby spod znaku raka są raczej introwertykami. Cechuje ich lekka nieśmiałość i niepewność, ale jednocześnie nie poddają się zbyt szybko. Ich kolorem zdecydowanie jest biały! Powinny kierować się tym podczas wybierania biżuterii. Z tego powodu świetnie sprawdzi się jeden z najciekawszych kamieni szlachetnych – perła. W różnej postaci. Pierścionków, ale również naszyjników. Podobnie srebro.

Lew (23.07–22.08)

Lwy to silne i pełne energii osoby. Pozytywne wibracje od nich można odczuć, będąc na drugim końcu świata. Lubią wytyczać nowe ścieżki i być w centrum uwagi. Takie też powinny dobierać dodatki.

Biżuteria powinna budzić zdumienie już od pierwszego spojrzenia. Świetnie sprawdzą się złote wisiorki oraz duże kamienie szlachetne. Ciekawe bransoletki dobrze uzupełnią outfit każdego lwa.

Panna (23.08–22.09)

Panny to osoby rozważne, dokładne i pracowite. Bywają krytyczne wobec siebie i innych. Wymagają od biżuterii praktyczności oraz staranności wykonania. Z tego powodu powinny wybierać złoto, rzadziej srebro. Sprawdzą się również odważne naszyjniki i bransoletki, które podkreślą ich pewną siebie osobowość.

Waga (23.09–22.10)

Osoby spod znaku wagi mają wiele zainteresowań. Są przy tym spokojne i opanowane. Bardzo dobrze organizują swój czas. Powinny podkreślać swoją osobowość metaliczną biżuterią. Poleca się im częściej wybierać srebro niż złoto. Świetnie sprawdzą się również bransoletki oraz naszyjniki z ciekawymi zawieszkami.         

Skorpion (23.10–21.11)

Osoby spod znaku skorpiona cechują się pewnością siebie i tajemniczością. Jest w nich coś przyciągającego i magnetycznego. Nie boją się wyzwań i trudnych tematów. Znane są ze swojej śmiałości i seksapilu. Ich biżuteria powinna podkreślać te cechy!

Powinny wybierać śmiałe rozwiązania. Idealnie będą pasować złote kolczyki i stylowe i kuszące naszyjniki.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelce są bardzo ciepłe i otwarte, a jednocześnie bardzo odważne. Ciężko pracują na swój sukces. Wolą realizować marzenia niż o nich śnić. Ich styl powinien być prosty i wyselekcjonowany jak również bardzo subtelny. Odpowiednie będą drobne złote łańcuszki i drobne pierścionki. Zaleca się również różnego rodzaju zawieszki.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożce są osoby o charakterze indywidualisty. Są nieufne i zamknięte w sobie. Jednocześnie bardzo praktyczne i takiej biżuterii też powinny szukać. Minimalizm i wygoda to dwie główne cechy, jakimi powinny się kierować osoby spod znaku koziorożca.

Sprawdzą się złote i srebrne wisiorki czy przypinki, ale również metaliczne – proste, praktyczne i eleganckie. Dobrym kolorem będzie turkus.