Biżuteria z grawerem

Chcesz zaskoczyć wyjątkową dla ciebie osobę swoim oryginalnym prezentem prosto z serca lub wręczyć upominek, do którego będzie mogła wracać?

Biżuteria z grawerem to kreatywny pomysł na prezent dla osoby, na której ci zależy. Własny wzór sprawi, że uśmiech obdarowanego przyjaciela, żony, chłopaka lub innej ważnej osoby nie będzie schodził z twarzy jeszcze  bardzo długo. Biżuteria grawerowana doda tego uroczego, indywidualnego elementu, którego często brakuje w prezentach. 

Zobacz: naszyjnik dla dziewczyny z kolorowymi cyrkoniami pod grawer

 

Biżuteria personalizowana sprawia, że najbardziej klasyczny model zawieszki lub złotej bransoletki staje się wyjątkową i niepowtarzalną biżuterią. Współcześnie, gdy mamy możliwość szybkiego zakupu dowolnej rzeczy, bardzo ceni się indywidualne podejście, które jest dowodem na to, że druga osoba jest dla nas ważna.

 

Biżuteria personalizowana - grawer gratis!

Tessoria oferuje usługę graweru w cenie produktu. Wystarczy tylko umieścić prośbę o usłudze w uwagach podczas składania zamówienia. My zadbamy o to, żeby został wykonany zgodnie z życzeniem.

Grawer jest wykonywany tylko, jeżeli ktoś złoży zamówienie w sklepie. Nie ma możliwości wykonania go na biżuterii klienta. Co więcej, grawer można wykonać na wszystkich dostępnych modelach i rodzajach biżuterii (bransoletce, kolczykach, pierścionkach), o ile treść wybrana w trakcie składania zamówienia zmieści się na powierzchni przeznaczonej do graweru. 

Zobacz: bransoletka srebrna pod grawer

 

Grawer jest wykonywany metodą laserową, która jest trwała i odporna na ścieranie. Laser nie ingeruje w właściwości biżuterii, dlatego nie wpływa na jej jakość ani wytrzymałość. Usługa graweru jest całkowicie bezpieczna!

 

Czy grawer jest dobrym pomysłem?

Biżuteria personalizowana to sposób na indywidualizację upominku. Oryginalny prezent sprawia, że obdarowywana osoba na pewno miło go zapamięta i wywoła uśmiech na jej twarzy. Biżuteria grawerowana ma kilka dodatkowych zalet:

  • Jest oryginalna i niepowtarzalna 
  • Grawer jest trwały (nie ulega wytarciu) 
  • Może przypominać o wspólnych chwilach 
  • To emocjonalny, wartościowy upominek

Biżuteria grawerowana to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent! Grawer jest wykonywany za darmo, a może sprawić, że upominek będzie niezapomniany. Poza tym jest o wiele bardziej wytrzymały niż napisanie tego, co chcemy przekazać np. na papierze. Zdecydowanie się na biżuterię personalizowaną jest o wiele trwalszym rozwiązaniem niż wybranie np. t-shirtu z indywidualnym napisem.

 

Kiedy zdecydować się na grawer?

Biżuteria z grawerem to doskonały pomysł na prezent! Bransoletki złote z grawerem sprawdzą się jako upominek z okazji Chrztu lub Komunii Świętej. Z kolei naszyjniki dla mamy z grawerem to idealna okazja do obdarowania ukochanej osoby, która poświęciła nam całe życie. 

naszyjnik pawie oko pod grawer

Zobacz: naszyjnik pawie oko pod grawer

 

Wygrawerowanie napisu lub dedykacji na prezencie jest kreatywnym i indywidualnym dodatkiem, który sprawia, że podarunek jest niepowtarzalny. Sprawdza się na takie okazje jak urodziny ważnej osoby, święta, ślub czy rocznica. 

 

Biżuteria z grawerem gratis - Tessoria

Szukasz idealnego, oryginalnego prezentu? Chcesz podarować drugiej, bliskiej osobie coś od serca? Nasza oferta sklepu jubilerskiego online jest dla Ciebie! Grawerowana, personalizowana biżuteria może być wykonana ze srebra lub złota. Będzie wyjątkowym i zapadającym w pamięć upominkiem niezależnie od okazji i na pewno zadowoli przyjaciela, dziewczynę, chłopaka, męża, żonę czy nawet dziecko. 

Nasze wyroby jubilerskie nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn — każdy znajdzie tam coś dla siebie lub dla osoby bliskiej i wartej obdarowania. 

Biżuteria męska obejmuje: spinki, łańcuszki, bransoletki, naszyjniki i zawieszki; damska natomiast różnego rodzaju kolczyki, naszyjniki, pierścionki i wiele, wiele innych. Personalizowana biżuteria z grawerem z pewnością może zostać odebrana jako ciche podziękowanie lub uznanie jakim darzymy drugiego człowieka, a już na pewno będzie oryginalniejszym prezentem niż kolejny kubek, bluza czy koszulka.

 

Na jaką okazję grawer jest dobrym pomysłem?

Grawer jest dobrym i interesującym pomysłem na dosłownie każdą okazję! Chrzest, komunia, bierzmowanie czy też ślub, dzień kobiet, święta lub urodziny. Taki upominek z pewnością zostanie zapamiętany i dobrze wspominany przez bardzo długi czas przez osobę, do której będzie skierowany. Sam grawer z pewnością zagwarantuje niepowtarzalność sprezentowanej biżuterii.

Jednakże, warto pamiętać, że dla dziecka naszyjnik nie koniecznie może być dobrą myślą. Co wtedy? Wtedy wystarczy się rozejrzeć i rozpatrzyć resztę towarów, kolczyki lub bransoletka z pewnością lepiej spełnią rolę prezentu dla pociech. 

 

Czy na pewno i co można wygrawerować?

Na pewno prezent ten będzie zadowalający i przywołujący wspomnienia i mile spędzone chwile. Co można wygrawerować? Odpowiedź jest prosta — wszystko. Inicjały lub imiona zakochanych, datę, krótkie życzenia, cytat czy też złotą myśl — to, co zostanie wygrawerowane, jest zależne wyłącznie od kreatywności i pomysłowości klienta. Trzeba jedynie pamiętać o dwóch kwestiach:

1. Grawer nie może być zbyt długi, wynika to dostępnej powierzchni biżuterii;

2. Prośbę o grawer należy umieścić w uwagach podczas składania zamówienia.

Mogą to być wasze imiona czy inicjały, żebyście wracali do siebie pamięcią, kiedy nie będziecie mogli być razem. Może być to prosty znak, z którym wiąże się wspólna historia. Jeżeli kiedyś wspólnie składaliście samolociki z papieru, dobrze umieścić prostą grafikę papierowego samolociku na biżuterii! Grawer może być wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu. Kolejnym ciekawym pomysłem będzie wygrawerowanie znaczącej daty - jak daty ślubu na obrączkach. Romantyczne będzie umieszczenie dnia pierwszego pocałunku czy najbardziej szalonej rzeczy, jaką razem zrobiliście. To może być również data, kiedy ten prezent przekazujemy, bo to może ona właśnie jest tym wyjątkowym dniem? Najpopularniejsze treści graweru to m.in:

  • Inicjały 
  • Imię lub imiona 
  • Ważna data 
  • Krótka złota myśl 
  • Cytat lub życzenia

To mogą być również śmieszne lub ważne słowa, które zapadły wam kiedyś w pamięć. Będzie to doskonały sposób, żeby o nich nie zapomnieć. Warto pamiętać, że treść graweru nie może być za długa, ponieważ powierzchnia na biżuterii personalizowanej jest ograniczona. 

Nie masz pomysłu na sentencję lub cytat? Sprawdź nasz wpis na blogu biżuteryjnym, w którym pomagamy wybrać, co wygrawerować na biżuterii.

 

Ile kosztuje grawer na bransoletce?

Cena wygrawerowania bransoletki lub innej biżuterii wynosi 0zł, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty za personalizację. Grawerowanie, niezależnie od ilości znaków, jest gratis. Cena grawerowania obrączek prezentuje się w taki sam sposób — grawer zostaje wykonany jako darmowa usługa dodatkowa.