Tessoria

Jak to się zaczęło?

Historia marki

Tessoria jest rodzinną marką, której historia rozpoczyna się w 1996r. Początek działalności obejmował sprzedaż stacjonarną, by z czasem, dzięki pasji i zaangażowaniu, przenieść się na grunt e-commerce.
Co roku uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, gdzie znajdujemy inspiracje i poznajemy światowe trendy:

  • HK Diamond, Gem&Pearl Show
  • Vicenzaoro - The Jewellery Boutique Show
  • HKTDC Hong Kong International Jewellery Show
  • Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

Rosnące wyniki sprzedaży i pozytywne opinie klientów sprawiają, że chcemy się dalej rozwijać i poszukiwać idealnych rozwiązań. 
Jubilerstwo jest branżą silnie związaną z modą, dlatego śledzimy najnowsze trendy, by móc zaoferować je później Tobie w formie wyjątkowych wyrobów biżuterii srebrnej lub złotej. 

dwa niebieskie pierscionki na sloneczniku

Wartości

Wierzymy w małe rzeczy, dlatego w naszej firmie dbamy o każdy detal. Każda sztuka biżuterii jest przez nas osobiście sprawdzana, a nasi klienci mają gwarancje wyrobu najwyższej jakości. Nasz zespół liczy jedynie dziesięć osób, więc to nie lada wyzwanie! Wiemy jednak, że masz na głowie wiele rzeczy, dlatego nie musisz się już martwić o trwałość kupionej biżuterii. Zadbaliśmy o wszystko!
Troszczymy się nie tylko o naszą markę i klienta, dlatego nigdy nie wysyłamy biżuterii opakowanej w nieekologiczne materiały. Ponadto angażujemy się w działania organizacji prospołecznych oraz przekazujemy nasze wyroby na licytacje charytatywne. Po prostu wspieramy piękne rzeczy!

 

biurko, na którym znajduje się telefon, książka, klawiatura komputera oraz biała myszka

 

Współpraca

Lubimy kreatywnych ludzi, dlatego chętnie nawiązujemy ciekawe współprace. Jeżeli czujesz, że masz coś ciekawego do zaoferowania, skontaktuj się z nami! Szczegóły znajdziesz w zakładce kontakt.