Opakowania

 

Biżuteria srebrna jest wspaniałym prezentem, który sprawdza się niezależnie od okazji oraz wieku i płci osoby obdarowywanej. Jeżeli w twojej głowie pojawiają się pytania:

Aż w końcu:

  • Jak zapakować biżuterię na prezent?

To jesteś w doskonałym miejscu! Tessoria Jubiler online każde zamówienie pakuje w ozdobne pudełeczko. 

Do każdego zakupu dodajemy pudełeczka ozdobne, dzięki którym twoja biżuteria stanie się wyjątkowym prezentem. Nie musisz się więc martwić o dodatkowe opakowanie na biżuterię czy tracić czas na zwijanie kolczyków srebrnych w papier czy zastanawianie się, w jakiej formie przekazać zakupioną biżuterię. Zrobimy to za Ciebie! Możesz także zamówić biżuterię na prezent prosto do adresata! Zamieść odpowiednią adnotację w komentarzu, a my zajmiemy się resztą. 

pudełko czerwone z kokardką na biżuterię

Dlaczego warto zrobić zakupy w naszym sklepie z biżuterią online? Każde zamówienie pakujemy w ozdobne opakowanie, które chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a ponadto jest:

  • minimalistyczne
  • stylowe
  • klasyczne
  • łatwe w przechowywaniu (pudełka mieszczą się w kieszeni)
  • najwyższej jakości
  • wytrzymałe 
  • dopasowane do biżuterii

Wybieramy te najbardziej stylowe opakowania na biżuterię. Są uniwersalne, więc będą podobać się każdemu bez względu na wiek lub płeć obdarowywanej osoby. Dobieramy pudełeczko do biżuterii, jaka została zamówiona. Dbamy również o ich dbałość i staranność wykonania, żeby sprawdziły się w każdych sytuacjach (nawet podczas oświadczyn!).  Co więcej, dzięki naszym opakowaniom na biżuterię, kolczyki i łańcuszki już więcej nie będą się gubić, a w kolekcji biżuterii srebrnej lub złotej zapanuje porządek. Idealnie mieszczą się w szafce, można je wrzucić do walizki i mieć pewność, że biżuteria, która jest w środku nie ulegnie zniszczeniu. Dzięki wewnętrznemu, miękkiemu materiałowi, szansa na uszkodzenie biżuterii jest zminimalizowana - wyściółka chroni przed otarciami lub mechanicznymi uszkodzeniami. Pudełka zabezpieczają także przed zabrudzeniem. Do każdego rodzaju biżuterii dodajemy dopasowane pudełko. Do naszyjników - podłużne i długie, do pierścionków - śliczne opakowania w kształcie serduszka dla naszej ukochanej osoby, do kolczyków - prostopadłościenne drobne. 

pudełko na biżuterię zielone w groszki

Jeżeli nadal masz wątpliwości, jak zapakować biżuterię na prezent i nie masz pewności czy zaproponowane przez nas pudełka sprawdzą się w roli opakowania - skontaktuj się z nami . Wspólnie znajdziemy najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie!