Biżuteria na Dzień Dziecka 2020 – modna biżuteria dla dzieci!

25-05-2020

Dzień Dziecka to okazja do obdarowania dzieci wyjątkowymi prezentami. Zabawki i książeczki są popularnymi upominkami, ale coraz częściej ustępują gadżetom elektronicznym lub biżuterii. Współcześnie chętnie wręcza się podarunki, których wartość nie maleje lub wręcz zwiększa się z upływem czasu. Właśnie z tego powodu biżuteria dla dzieci to modny upominek. Które modele będą najlepsze jako prezent na Dzień Dziecka?

 

Jaka powinna być biżuteria dla dzieci?

Dziecięca biżuteria powinna być delikatna, ale jednocześnie trwała i odporna na zarysowania. Nie bez znaczenia jest wybór biżuterii. Kolczyki dla dziewczynek to najpopularniejszy rodzaj biżuterii dla dzieci. Dopasowane i lekkie kolczyki pozwalają na beztroską zabawę bez ryzyka zaczepiania o włosy lub ubranie. Srebrne bransoletki są wybierane raczej dla starszych pociech. Warto pamiętać, że biżuteria dla dzieci to nie tylko produkty dla dziewczynek. Coraz częściej obdarowuje się np. złotymi łańcuszkami również chłopców. Taki prezent ma ogromną wartość sentymentalną i stanowi dobrą inwestycję na przyszłość.

Kolekcja biżuterii Tessoria jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku. Idealny prezent na dzień dziecka znajdzie u nas zarówno rodzic kilkulatki, jak i niemowlaka.

Biżuteria dla dzieci jest przede wszystkim:

  • Łatwa w utrzymaniu w czystości
  • Lekka
  • Kolorowa i atrakcyjna wizualnie
  • Wytrzymała
  • Z dobrej jakości zapięciem, które zapobiega zgubieniu biżuterii

Dziecięca biżuteria jest wykonywana z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów, które nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Kolczyki, bransoletki i zawieszki są bardzo lekkie, a przez to nie przeszkadzają w czasie nauki lub aktywnej zabawy. Dodatkowym atutem jest walor estetyczny, ponieważ biżuteria dla dzieci jest niezwykle kolorowa, a przez to przypada do gustu wszystkim małym dziewczynkom! Prezent na dzień dziecka powinien wzbudzać dużo radości, dlatego poniżej proponujemy wyłącznie najmodniejsze modele biżuterii dziecięcej.

 

Biżuteria dla dziewczynek z emalią

Emalia jest ręcznie naniesionym włóknem szklanym. To materiał, który cechuje się wyjątkową trwałością. Dodatek emalii w biżuterii pogłębia intensywne kolory produktu, które są tak ważne w biżuterii dla dzieci. Żywe odcienie sprawiają, że biżuteria wydaje się radosna i bajkowa.

Nasza owocowa kolekcja zawieszek i kolczyków truskawki to soczysta propozycja dla małych miłośniczek słodkich owoców. To świetny pomysł na prezent dla dziecka, który zachwyci każdą dziewczynkę.

srebrne-kolczyki-truskawki

Sprawdź: srebrne kolczyki truskawki z emalią.

zawieszka-truskawka-z-emalia

 

Sprawdź: zawieszka truskawka z emalią.

Wśród oferty produktów emaliowanych dużą popularnością cieszą się również bransoletki z zawieszkami w kształcie kolorowych kwiatków lub wiewiórek. Kiedy warto zdecydować się na bransoletkę dla dziewczynki? Najlepiej wtedy, kiedy dziecko będzie nieco starsze. Jednak nawet wtedy lepiej wybrać delikatną i lekką bransoletkę, która nie będzie krępowała ruchów. Nasze bransoletki dla dzieci mają regulowane zapięcie, dlatego biżuteria jest uniwersalna i będzie rosła wraz z dzieckiem.

 

Biżuteria dla dzieci z grawerem

Biżuteria personalizowana to gorący trend w polskim jubilerstwie. Osobiste dedykacje i grawer króluje nie tylko w przypadku biżuterii dla dzieci. Nic dziwnego, ponieważ to świetny sposób na wręczenie osobistego prezentu, który będzie absolutnie wyjątkowy. Prezent na Dzień Dziecka również powinien taki być! W naszej ofercie dziecięcej znajdują się złote bransoletki z blaszką pod grawer oraz srebrna bransoletka z ozdobną zawieszką.

srebrna-bransoletka-z-kwiatkiem-pod-grawer

Sprawdź: srebrna bransoletka z kwiatkiem pod grawer

złota bransoletka dziecięca z grawerem

 

Sprawdź: złota bransoletka dziecięca z blaszką pod grawer

Piękne złote bransoletki sprawdzą się również jako biżuteria dla niemowlaka. Można na nich wygrawerować imię, datę urodzenia lub krótką sentencję. Bransoletki z grawerem to prezent na dzień dziecka, który z biegiem czasu zyskuje na wartości. Na blaszce najczęściej wykonujemy grawer, który ma formę:

  • Cytatu
  • Imienia dziecka
  • Ważnej daty np. urodzin lub chrztu
  • Życzenia pomyślności

 

Bajkowa kolekcja kolczyków — wymarzony prezent na Dzień Dziecka

Prezent na Dzień Dziecka powinien uszczęśliwić przede wszystkim...dziecko! Każda pociecha uwielbia oglądać bajki, a noszenie kolczyków z ulubionymi bohaterami z pewnością będzie niesamowitym przeżyciem. Nasza bajkowa kolekcja składa się z kolorowych motylków oraz kolczyków i zawieszek z Myszką.

srebrne kolczyki z Myszką Minnie

Sprawdź nasze srebrne kolczyki Myszki

Bogata kolekcja motylków to m.in. modele ozdobione delikatnymi, lśniącymi cyrkoniami lub kolczyki emaliowane. Motyle kojarzą się z beztroską i wolnością, dlatego są idealnym prezentem z okazji Dnia Dziecka.

Różowe kolczyki motylki na sztyfcie

Zobacz: różowe kolczyki motylki na sztyfcie.

Każda dziecięca biżuteria jest niezwykle sentymentalnym i osobistym podarunkiem. Kolczyki lub bransoletki są coraz częściej wręczane z okazji urodzin, uroczystości religijnych lub jako prezent na Dzień Dziecka. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów (np. zabawek), których wartość szybko przemija albo dzieci z nich wyrastają.