Biżuteria na prezent dla przyjaciółki

12-04-2020

Zastanawiasz się, czy biżuteria to dobry pomysł na prezent dla przyjaciółki? Odpowiemy - tak! Biżuteria może nie tylko uzupełniać garderobę każdej kobiety, ale i również nawiązywać do waszej przyjaźni i wspólnych wspomnień. Zawieszka w kształcie roweru może być pretekstem do powracania pamięcią to tego czasu, kiedy wspólnie zgubiłyście się gdzieś w trakcie przejażdżki rowerowej. Pomysłów jest wiele. Zajrzyj na nasze zestawienie poniżej.

 

Zawieszki srebrne - symbol przyjaźni! 

Jeździcie razem konno, a może uwielbiacie wspólne wypady nad morze? Biżuteria srebrna lub złota nie musi być jedynie ładnym upominkiem. Jeżeli twoja przyjaciółka to koniara, wybierz zawieszkę srebrną w kształcie konia! Z kolei, jeśli wiesz, że nie wyobraża sobie życia bez szumu fal i piasku pod stopami, pomyśl o zawieszce złotej w kształcie muszelki.

Wybierając biżuterię możesz nawiązać do:

  • Wspólnych przygód 
  • Pasji i zainteresowań przyjaciółki
  • Zabawnej anegdoty
  • Wspomnień z wakacji lub z czasów szkolnych 
  • Tego, co was łączy

Twój prezent może nawiązywać do posiadanej biżuterii. Jeśli posiadasz bransoletkę z połówką serca, może dobrym pomysłem jest obdarowanie przyjaciółki identyczną biżuterią? Czy istnieje lepsza biżuteria dla najlepszych przyjaciółek niż ta, która symbolizuje jedność?

 

Bransoletki Charms - idealna biżuteria dla przyjaciółki

Są to urocze bransoletki, które idealnie się sprawdzą jako wyjątkowe i osobiste prezenty. Wybierz dodatki, które przypominają o waszej przyjaźni i odzwierciedlają, na przykład wspólne zainteresowania lub wyjątkowe wydarzenie, które razem dobrze wspominacie. Niezależnie od tego, jakie bransoletki wolisz, biżuteria charms to zabawny sposób na spersonalizowanie prezentu dla każde przyjaciółki. 

Jeżeli twoja przyjaciółka nie nosi bransoletki z charmsami, same zawieszki na niewiele jej się zdadzą, dlatego najlepiej zdecydować się na bransoletkę i dobrać do niej jedną lub dwie zawieszki. To najlepsza, personalizowana biżuteria dla przyjaciółki!

 

Naszyjnik z inicjałami lub literą

Zawsze modne naszyjniki to te z inicjałami lub literą. Biżuteria z monogramem występuje w szerokiej gamie stylów, od zawieszek z brylantami po wypolerowane metalowe elementy. Te wszechstronne akcesoria uzupełniają prawie każdy look. Są również konkretnym i spersonalizowanym prezentem. Zobacz naszą ofertę zawieszek literek!

 

Zawieszka literka nie musi nawiązywać do imienia przyjaciółki - może także do twojego lub wyjątkowej dla niej osoby lub zwierzęcia. Możecie także wymienić się literkami - to niezastąpiona biżuteria dla najlepszych przyjaciółek! Dzięki niej zawsze będziecie o sobie pamiętać.

 

Modne pierścionki

Podobnie jak naszyjniki z inicjałami pierścionki występują w niezliczonej ilości wariantów. Tak samo, ile marek, tyle różnych cen. Możemy kupić śliczne pierścionki już za kilkanaście złotych. Możesz znaleźć wyjątkową biżuterię, z której twoja przyjaciółka na pewno będzie zadowolona. Pierścionki z cyrkonią, brylantem lub kamieniem naturalnym są chętnie kupowane na prezent dla kobiet w każdym wieku. 

Dla młodych dziewczyn i kobiet sprawdzą się pierścionki z kolorowymi cyrkoniami, choć równie często bywają noszone przez dojrzałe kobiety. Przed zakupem warto zorientować się co lubi twoja przyjaciółka i jaki preferuje styl. Minimalistyczne srebrne pierścionki z cyrkonią kupisz już od 30zł!

 

Biżuteria personalizowana dla przyjaciółki

Biżuteria grawerowana to coraz bardziej popularny rodzaj biżuterii srebrnej! Jest kupowany jako upominek z okazji Komunii, zaręczyn lub urodzin. Grawerowany naszyjnik staje się indywidualnym, unikatowym prezentem.  Równie popularnym wyborem jest bransoletka dla przyjaciółki z grawerem, na której można umieścić krótką sentencję, datę lub wasze imiona.

Drobne bransoletki

Idealny prezent dla przyjaciółki, która docenia minimalizm! Biżuteria online to skarbnica drobnych bransoletek o różnych kolorach. Można  dobrać do niego albo wybrać odpowiednią zawieszkę, która będzie twoją przyjaciółkę codziennie rozweselać. Tego typu bransoletki występują w wielu kategoriach cenowych. Warto wybrać tę, która będzie najbardziej pasować do stylu i upodobań przyjaciółki.

Własnoręcznie robiona biżuteria dla przyjaciółki

Nie mogło jej zabraknąć w tym zestawieniu. Własnoręczna biżuteria to zawsze świetny pomysł, bardzo oryginalny i wyjątkowy. Świadomość, że jest taka jedna bransoletka na świecie jest bardzo miła. W internecie jest pełno pomysłów na taką biżuterię. Począwszy od kolczyków, skończywszy na skomplikowanych naszyjnikach. Jest to nieco bardziej wymagający prezent dla przyjaciółki i wymaga zdolności manualnych, ale na pewno zostanie doceniony.