7 powodów dla których biżuteria jest najlepszym prezentem

15-11-2017

Lubisz sprawiać prezenty, ale nie masz pomysłu co może ucieszyć bliską Ci osobę?

Chciałbyś aby osoba obdarowywana przez Ciebie poczuła się wyjątkowo?

Bez względu na to, czy jest to kobieta czy mężczyzna, ile ma lat, oraz z jakiej okazji jest podarunek - istnieje prezent który spodoba się prawie wszystkim → biżuteria.

Dlaczego tak jest?

Prezent dla kobiety


Biżuteria jest prezentem na każdą okazję.

Urodziny? Imieniny? Święta? Przeprosiny? A może prezent niespodzianka, bez okazji? Biżuteria jest trafiona zawsze, zarówno gdy jest to mała, jak i duża okazja. Ale od razu nasuwa się pytanie - czy stać mnie na taki prezent?


Piękna biżuteria nie musi być droga

Panuje błędne przekonanie, że piękna biżuteria, zachowująca wysoką jakość, wiąże się z ogromnymi kosztami, przez co wiele osób rezygnuje z dawania takich prezentów, aby nie wpędzić się w kosmiczne sumy. Ale czy musi tak być? Okazuje się, że wiele firm, które nie są ogromnymi koncernami, wydającymi krocie na marketing, tworzy i sprzedaje świetnej jakości produkty, ale w o wiele niższej cenie. Przykład? Sprawdź nasz sklep → wysoka klasa produktów, w cenie nieporównanie niższej.


Biżuteria to pamiątka na lata

Jeśli chcesz, aby twój prezent był trafiony, musi być trwały. Nie może więc po kilku tygodniach się zepsuć, zniszczyć. Zadbana biżuteria jest nie do zdarcia, często wręcz przechodzi z pokolenia na pokolenie - babcie przekazują wnukom swoje pierścionki z młodości. Aby jednak uniknąć zniszczeniom przez lata, należy ją dobrze pielęgnować. Informacje o tym, jak czyścić biżuterię, znajdziesz w naszym poradniku: przeczytaj!

Biżuteria najlepszy prezent


Pomagasz być pięknym, a więc… dajesz szczęście!

Biżuteria, pomimo tego, że nie ma wartości funkcjonalnych, takich jak mikser bądź coś równie użytecznego. niesie za sobą ogromną radość - sprawia, że wyglądamy pięknie. W wielu sytuacjach jest to najlepszy sposób aby poprawić sobie humor!


Biżuteria może - choć nie musi - stać się symbolem

Chcesz upamiętnić jakąś ważną chwilę z życia? A może chciałbyś, żeby obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo? Naszyjnik lub bransoletka pozwoli Ci dodać swojemu prezentowi element niezwykłości, pewnej magii. Symbol przyjaźni, zaufania, a może czegoś więcej? Do Ciebie należy decyzja. Nie bez powodu od setek lat to właśnie biżuteria była przekazywana najwyższym osobistościom jako symbol - władzy, pieniędzy, bądź oddania w małżeństwie.

prezent dla niej


Możesz dobrać coś pasującego do gustu danej osoby

Wybór biżuterii na rynku jest tak ogromny, że możesz trafić w gusta każdego - wystarczy, że zaobserwujesz w jakim stylu ubiera się osoba na której chcesz zrobić dobre wrażenie. Jeśli robisz prezent osobie, której dobrze nie znasz, dobrym rozwiązaniem będzie minimalizm - delikatne zawieszki lub bransoletki, np. ze srebra. Od dłuższego czasu trend minimalizmu króluje w modzie i nie zapowiada się, aby miał zniknąć - i całe szczęście!

pudełko prezentowe

 

Nie musisz się martwić o odpowiednie opakowanie prezentu

Wszyscy wiemy, że szukanie odpowiedniego opakowania na prezent, aby wyglądało równie stylowo, jak jego zawartość, bywa często sporym problemem. Wiązanie wstążek, dobranie rozmiaru opakowania… nie każdy lubi się w to bawić. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was ułatwienie - do każdego zamówienia, dodajemy pudełko na prezent gratis. Krótka dedykacja… i niczego więcej nie potrzebujesz, prezent gotowy!